Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Kierowca gm. Pleszew, Wielkopolskie

1-7 z 7 wyników

Pleszew, Wielkopolskie
dam prace kierowca C+E , trasy Polska - Czechy, cotygodniowe zjazdy, prosze o kontakt poważne osoby odpowiedzialnie podchodzące do wykonywanej pracy tel. 601
2 dni temu
ZATRUDNIMY KIEROWCE KAT. C+E na AUTOTRANSPORTER LOHR Wymagamy od kandydata: - prawa jazdy kat. CE - karta kierowcy - aktualne badania lekarskie oraz psychologiczne - aktualny kursu na przewóz rzeczy Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - umowa o pracę
7 dni temu
EURO AS S.C  -  Zielona Łąka, gm. Pleszew, Wielkopolskie 5000 zł
Zakres obowiązków zgodny z charakterystyką pracy
5 dni temu
Kowalew, gm. Pleszew, Wielkopolskie
Praca od zaraz aktualne orzeczenie lekarskie / kurs na przewóz rzeczy
2 dni temu
poszukuję kierowcy na kat C i CE do zbióru żywca , codziennie w domu!!! mile widziane doświadczenie,
12 dni temu
Przyjmiemy kierowcę na zestaw niskopodwoziowy lub platforma . Kierunki Polska-niemcy ,belgia ,holandia . Stawka kilometrowa + podstawa . System pracy 1/1 . Proszę o kontakt osoby tylko zdecydowane i z doświadczeniem w przewozie ,maszyn ,pojazdów . Tylko z regionu do 50km...
7 dni temu
 ...ciągłością funkcjonowania systemów - nadzorowanie sytemu mobilnej sprzedaży - współpraca w zakresie szukania transportów dla kierowców - nadzór nad samochodami, urządzeniami (gwarancje, serwisy) Wymagania: - wykształcenie wyższe techniczne - dyspozycyjność...
1 dzień temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance