Praca Kierowca gm. Poddębice, Łódzkie

1-6 z 6 wyników

kontakt przez PUP  -  Poddębice, Łódzkie 2000 zł
Zakres obowiązków kierowca - mechanik
7 dni temu
Poddębice, Łódzkie
Praca dla Kierowcy zawodowego CE, chłodnia system 2/2 lub 4/2
8 dni temu
Wizbud Sp. z o.o.  -  Poddębice, Łódzkie
Obowiązki: Wykonywanie robót wiążących się z kierowaniem samochodem ciężarowym – wywrotką 4 i 3 osiową przy robotach ziemnych , torowych, okołotorowych , drogowych jak również roboty konserwacyjne. Wymagania: uprawnienia odpowiednie do prowadzenia samochodów...
13 dni temu
zatrudnię kierowcę C+E -transport międzynarodowy - ważne badania lekarskie i psychotechniczne - kurs na przewóz rzeczy - karta kierowcy - prawo jazdy kat. C+E Oferuję: - zatrudnienie: umowa o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - system pracy 2/1
7 dni temu
Dam pracę kierowcy kat. C+E w ruchu międzynarodowym. Umowa o pracę. Jeden weekend w trasie. Volvo FH 500KM Globetrotter XL + mega wielton. Obszar działania PL/DE/BE/NL/LU, sporadycznie CZ/DK/SE/CH/GB. Wynagrodzenie: podstawa 3000zł brutto +diety+telemetria, razem...
2 dni temu
Poszukuję kierowcy kat CE na stałe kółka ze Strykowa.Codziennie w domu,weekendy wolne.Wymagania:doświadczenie min rok,aktualne badania,karta kierowcy.Praca od już.
17 dni temu