Praca Kierowca gm. Rypin, Kujawsko-Pomorskie

1-5 z 5 wyników

Regionalny Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych "RYPIN" Sp....  -  Puszcza Miejska, gm. Rypin, Kujawsko-Pomorskie 2000 zł
Zakres obowiązków Kierowanie pojazdem, zbiór odpadów
13 dni temu
kontakt przez PUP  -  Kowalki, gm. Rypin, Kujawsko-Pomorskie 2000 zł
Zakres obowiązków Obsługa wózka widłowego, przewóz produktów i surowców produkcyjnych.(Oferta w ramach refundacji kosztów wyposażenia i doposażenia stanowiska pracy tylko dla uprawnionych osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Rypin).
1 dzień temu
Rypin, Kujawsko-Pomorskie
Zatrudnimy kierowce na UE. Wyjazdy maksymalnie po 2 tygodnie. Atrakcyjne wynagrodzenie. Osoby z Rypina i okolic. Nie odpowiadamy na e-mail !!
4 dni temu
W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kierowców kat B. Oczekujemy doświadczenia w prowadzeniu pojazdów w ruchu międzynarodowym, kat B, sumienności i uczciwości. Dbania o powierzony samochód. Oferujemy prace w formie na umowę zlecenie lub samozatrudnieniu, praca w...
2 dni temu
Exellent Transport&Spedition Zatrudnimy kierowców Kategorii C+E z doświadczeniem. Oferujemy: - umowe o prace - stałą pensje tygodniową od 2000 do 2250 zł za każdy przepracowany tydzień - samochody nowe max do 3 lat - terminowe wypłaty wynagrodzeń - różne systemy...
12 dni temu