Praca Kierowca gm. Słupca, Wielkopolskie

1-5 z 5 wyników

P.H.U. Milena Ostrowska Serwis Opon Sprzedaż Wymiana/ TRANSP...  -  Kowalewo-Góry, gm. Słupca, Wielkopolskie 4500 zł
Zakres obowiązków przewóz styropianu do klienta na terenie woj. wielkopolskiego
4 dni temu
Słupca, Wielkopolskie
Poszukuję kierowcy kat CE Praca na terenie Niemiec dwa tygodnie pracy na terenie Niemiec i tydzień w domu. Dojazd samochód służbowy, wynagrodzenie płynne. Mała Firma, atmosfera rodzinna.
5 dni temu
Poszukujemy kierowcy na busa do 3,5 tony po UE, który będzie gotów założyć własną działalność gospodarczą lub już ją posiada. Oferujemy: -180 zł/dzień -opłacanie składek ZUS -Busa Reno Master 2017 r kontener 10 paletowy Mile widziane doświadczenie Zainteresowanych...
11 dni temu
ADECON  -  Żelazków, gm. Słupca, Wielkopolskie
‼️‼️‼️PRACA SZUKA KIEROWCÓW KAT. C+E W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM‼️‼️‼️ Wymagania: - ważne prawo jazdy kat. C+E, uprawnienia do przewozu rzeczy - komplet badań lekarskich (badania psychotechniczne) - dyspozycyjność, zaangażowanie, punktualność, - mile widziane ADR...
12 dni temu
kontakt przez PUP  -  Słupca, Wielkopolskie 2100 zł
Zakres obowiązków Obsługa wózka jezdniowego
10 dni temu