Średnia wypłata: zł5000 /miesięcznie

Więcej statystyk

5000 zł

 ...Zakres obowiązków: Kierowca - województwo mazowieckie praca w magazynie wymagane doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: WYMAGANE DOŚWADCZENIE W PROWADZENIU SAMOCHODU DOSTAWCZEGO Umiejętności i...
Praca na pełen etat

"WIKING" SPÓŁKA JAWNA GRAŻYNA KUR, JERZY SKRZECZYŃSKI

Słupno, gm. Słupno, Mazowieckie
6 dni temu

5000 zł

Kierowca - województwo mazowieckie praca w magazynie
Praca na pełen etat

“WIKING” SPÓŁKA JAWNA GRAŻYNA KUR, JERZY SKRZECZYŃSKI

gm. Słupno, Mazowieckie
20 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Inne wymagania: WYMAGANE DOŚWADCZENIE W PROWADZENIU SAMOCHODU DOSTAWCZEGO Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie...
Zasugerowane
Umowa o pracę

WIKING sp. j. GRAŻYNA KUR, JERZY SKRZECZYŃSKI

21 dni temu