Praca Kierowca gm. Serock, Mazowieckie

1-5 z 5 wyników

Tosko Systems sp. z o.o.  -  Serock, Mazowieckie
Poszukuję pracownika na etat kierowcy. Codzienne dostawy do Warszawy materiałów produkcyjnych. Auto dostawcze z plandeką wystarczy prawo jazdy kat. B. Praca na cały etat- umowa o pracę.
14 dni temu
Dar-Art Trans Logistic s.c.  -  Serock, Mazowieckie
Zatrudnię kierowcę busa. Trasa: państwa Unii Europejskiej. System pracy: 4/1 (4 tygodnie jazdy/1 tydzień wolnego). Jazda pojazdem Peugeot Boxer. Wymagania: - niekaralność, - doświadczenie w prowadzeniu busów 3,5 ton, - znajomość języka obcego umożliwiająca porozumiewanie...
16 dni temu
Wizbud Sp. z o.o.  -  Serock, Mazowieckie
Obowiązki: Wykonywanie robót wiążących się z kierowaniem samochodem ciężarowym – wywrotką 4 i 3 osiową przy robotach ziemnych , torowych, okołotorowych , drogowych jak również roboty konserwacyjne. Wymagania: uprawnienia odpowiednie do prowadzenia samochodów...
11 dni temu
RUTRA  -  Serock, Mazowieckie
Obowiązki: Transport krajowy, wyjazdy w KÓŁKACH, CODZIENNE WYJAZDY i POWROTY DO WYSZKOWA Wymagania: Uczciwość, zaangażowanie, Prawo jazdy C+E, Kurs na przewóz rzeczy Oferta: Stała i atrakcyjna praca. Także dla kierowców początkujących oraz z małym doświadczeniem
24 dni temu
Dosin, gm. Serock, Mazowieckie
4 dni temu