Praca Kierowca gm. Sobótka, Dolnośląskie

1-2 z 2 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Pokazywać

R

R

R

REMONDIS Sp. z o.o. 2 dni temu

Mirosławice, gm. Sobótka, Dolnośląskie

praca.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Opis stanowiska: ~Prowadzenie pojazdów ~Aktywne uczestnictwo z załadunkach i rozładunkach ~Dbałość o powierzony sprzęt i mienie Wymagania: ~Prawo jazdy kat. C ~Mile widziany podstawowy kurs ADR ~Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych Oferujemy... >>

Pełny etat 4 dni temu

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

 ...godzinach pracy biura 8.00-16.00 - ODDZWONIMY !! i cv na maila. KONIECZNE DOKUMENTY: 1.Prawo jazdy CE z kodem 95 2.Karta Kierowcy ( do tachografu) Może być kierowca z Ukrainy , ale musi być Karta Polaka lub Katra Stałego pobytu.- dysponujemy mieszkaniem służbowym...  >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback