Praca Kierowca gm. Węgrów, Mazowieckie

1-7 z 7 wyników

Piekarnia  -  Węgrów, Mazowieckie
Poszukuję kierowcy do rozwozu pieczywa. Praca poranna od 4-30 do 7.00. Węgrów.
5 dni temu
Węgrów, Mazowieckie
Restauracja poszukuje kierowcy/dostawcy potraw. Praca 7 godzin dziennie od poniedziałku do piątku oraz co druga sobota pracujaca. Mile widziana znajomość topografii Wegrowa
13 dni temu
Firma STYROPMIN do swojego zakładu w Łochowie poszukuje kierowcy z kategorią C + E oraz kartą kierowcy do pracy w ruchu krajowym. Oferujemy umowę o pracę, wygodnie zaplanowane trasy, powrót do domu każdego dnia. Mile widziane osoby z okolic Łochowa, Węgrowa i Wyszkowa...
4 dni temu
Wizbud Sp. z o.o.  -  Węgrów, Mazowieckie
Obowiązki: Wykonywanie robót wiążących się z kierowaniem samochodem ciężarowym – wywrotką 4 i 3 osiową przy robotach ziemnych , torowych, okołotorowych , drogowych jak również roboty konserwacyjne. Wymagania: uprawnienia odpowiednie do prowadzenia samochodów...
15 dni temu
Praca od poniedziałku do piątku weekendy wolne.Potrzebna karta kierowcy.Jazda po kraju
5 dni temu
Firma z Węgrowa zatrudni kierowców C+E, praca w kraju, wolne weekendy. Po szczegóły zapraszam do kontaktu pod nr telefonu 664 - pokaż numer telefonu - . Praca Warszawa.
11 dni temu
Zatrudnię KIEROWCĘ KAT. B bus do 3,5 tony (firma ok 10 km od Węgrowa) Opis stanowiska: kierowca dostarczający towar do stałych klientów, pomoc przy rozładunku towaru oraz sprawdzenie zgodności towaru ze specyfikacją, praca na terenie całego kraju, Wymagania:...
5 dni temu