Praca Kierowca gm. Wola Krzysztoporska, Łódzkie

1-2 z 2 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Pokazywać

R

R

R

RUTRA 1 dzień temu

gm. Wola Krzysztoporska, Łódzkie

praca.gratka.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Obowiązki: Transport krajowy. Wekendy w domu. Także w tygodniu zjazdy na pauzę do Piotrkowa. Wymagania: Uczciwość, punktualność, systematyczność. Mile widziane doświadczenie w pracy dedykowanej dla dyskontów spożywczych Oferta: Obsługa magazynu centralnego sieci marketów... >>

Pełny etat 1 dzień temu

Wola Krzysztoporska, gm. Wola Krzysztoporska, Łódzkie

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Hurtownia Spożywcza TOM-AL zatrudni kierowcę z prawem jazdy kategorii C. Oferujemy: -codzienne zjazdy ok. godz. 15.00 -cotygodniowe stałe trasy (woj. łódzkie) -atrakcyjne wynagrodzenie -umowa o pracę -miłą atmosferę w pracy -zadbany samochód ciężarowy -stabilność... >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback