Praca Kierowca gm. Wolbrom, Olkuski, Małopolskie

1-6 z 6 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

Pełny etat 2 dni temu

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zatrudnimy kierowców w ruchu międzynarodowym, , na samochody dostawcze do 3,5 DMC, prawo jazdy kat. "B", system pracy do ustalenia. BARDZO DOBRE WYNAGRODZENIE W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM !! Zapraszam do kontaktu 322- pokaż numer telefonu - >>

Profit Fresh 1 dzień temu

Wolbrom, Małopolskie

gowork.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Obowiązki: Doświadczonych Kierowców dla ruchu międzynarodowego (kraje Unii Europejskiej). Na nowe ciągniki : MERCEDES, MAN, IVECO, SCANIA, DAF : EURO 6 W trybie pracy: • „Kółka” (PL-ES-PL; PL-GB-PL; PL-F-PL, PL-CZ/SK PL-LT/LV inne) • przerzuty od 4-5 tygodni (UE)...  >>

Pełny etat 12 dni temu

Poszukuję kierowcy w transporcie międzynarodowym. Stałe trasy, wolne weekendy. Więcej informacji udzielam osobom zainteresowanym telefonicznie. >>

Zatrudnię kierowcę w transporcie międzynarodowym do 3,5t. Wymagane prawo jazdy kat. B + doświadczenie. Stabilna praca, dogodne warunki zatrudnienia. Więcej informacji pod numerem telefonu. >>

Pełny etat 1 dzień temu

Zatrudnię kierowcę w ruchu międzynarodowym kat. C+E. , odpoczynki tygodniowe w kraju (zjazd na bazę) Transport chłodniczy. Ciągniki siodłowe euro 5 i euro 6 - Daf, Volvo Kraje Unii europejskiej Proszę o kontakt telefoniczny. 604- pokaż numer telefonu - 668- ... >>

gumtree.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Witam Serdecznie , Zatrudnię kierowcę kat. C+E naczepa chłodnia, praca w ruchu międzynarodowym. Oferujemy: -Bardzo dobre warunki finansowe -Stałe miejsca załadunku oraz rozładunku -Wyjazd i zjazd (praca w kółku) -Nowoczesny tabor Preferujemy kontakt telefoniczny >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback