Praca Kierowca gm. Wronki, Wielkopolskie

1-8 z 8 wyników

KKSM LOGISTIC KATARZYNA MORAWIEC  -  Obelzanki, gm. Wronki, Wielkopolskie
kierowca samochodu ciężarowego Staż pracy: 0-5 latKategorie praw jazdy: C E
1 dzień temu
Wronki, Wielkopolskie
Poszukuje kierowców C+E. transport międzynarodowy. NIEMCY/BELGIA/HOLANDIA. Weekendy w domu.
2 dni temu
P.P.H.U. ZULEKS Katarzyna Wytrykus  -  Wronki, Wielkopolskie 5000 zł
Zakres obowiązków Rozwożenie towaru na terenie kraju.
5 dni temu
KKSM LOGISTIC KATARZYNA MORAWIEC  -  Obelzanki, gm. Wronki, Wielkopolskie 2000 zł
Zakres obowiązków Transport międzynarodowy.
"P.P.H.U. "SPAW-MET" WRONKI  -  Wronki, Wielkopolskie
 ...rozpoczęcia: 01.04.2017 Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną Zawód: kierowca samochodu ciężarowego Typ propozycji: Zapewnienie wyżywienia: NIE Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zatrudnienie od...
26 dni temu
Poszukuje Kierowcy międzynarodowego kat. B kraje UE do pracy w systemie 3/1 lub 4\1 Bus 8 palet wejkama Oferuje : - atrakcyjne warunki zatrudnienia - przyjacielską atmosferę pracy - pracę z nowymi pojazdami - niezbędne narzędzia do wykonywania pracy Oczekuje...
2 dni temu
Poszukujemy kierowce z doświadczeniem z kat.C+E. Oferujemy umowe o prace, atrakcyjne wynagrodzenie, a także weekendy w domu. Jeżeli jesteś zainteresowany zadzwoń porozmawiamy. Kraje jakie jeździmy to Francja,Niemcy,Belgia,Holandia,Włochy. Zapraszam do kontaktu.
6 dni temu
kontakt przez PUP  -  Wronki, Wielkopolskie 997,40 zł
Zakres obowiązków Pomoc w obsłudze samochodu ciężarowego w zakresie odbierania odpadów komunalnych
14 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance