Praca Kierowca gm. Wronki, Wielkopolskie

1-5 z 5 wyników

Trans-Antoni Usługi transportowe i handel Rafał Szkudłapski  -  Nowa Wieś, gm. Wronki, Wielkopolskie 4000 zł
Zakres obowiązków Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie mile widziane, prawo jazdy kat CE, aktualne badania, karta kierowcy.Zakres obowiązków: przewóz towarów pod spedycją na tzw. firance transport krajowy Polska, od poniedziałku do piątku
8 dni temu
Trans-Antoni  -  Nowa Wieś, gm. Wronki, Wielkopolskie
kierowca ciągnika siodłowego Staż pracy: 0-5 latKategorie praw jazdy: C E
9 dni temu
Wronki, Wielkopolskie
 ...- F lub PL- IT, Co Tygodniowy zjazd na bazę, ew. co jazd co II weekend. Terminowo i atrakcyjne wynagrodzenie, Młody tabor, Praca zgodna z normami pracy i jazdy, Pojedyncza obsada i przypisany pojazd, Wymagania - Karta cyfrowa kierowcy - Doświadczenie.
1 dzień temu
Witam Zatrudnię kierowce w ruchu Polska-Niemcy, zjazdy co tydzień. Kat. C+E, Woj. Wielkopolskie. Tel. 668 487 832 Umowa ~ Umowa o pracę Dodatkowe informacje i wymagania Dla obcokrajowców Prawo jazdy
5 dni temu
Ochotnicze Hufce Pracy  -  Wronki, Wielkopolskie 14 zł / stawka godzinowa
 ...System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową Zawód: Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zatrudnienie od zaraz: NIE Pracodawca pokrywa koszt...
Jooble aplikowanie 5 dni temu