8000 zł

Zakres obowiązków: wyjazdy zagraniczne, sprzedaż towaru Wykształcenie: średnie zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat
Podróż służbowa za granicę

Venitti BOŻENA PASZKOWSKA

Lubsko, Lubuskie
2 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0202 Obowiązki: wyjazdy zagraniczne, sprzedaż towaru Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Prawo jazdy kat. B Wykształcenie: ~ średnie zawodowe Miejsce pracy: Robotnicza 71, 68-300 Lubsko, powiat: ...
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

16 dni temu
 ...Magazynier - Kierowca Miejsce pracy: Lubsko Twój zakres obowiązków Rozładunek i załadunek towarów Przyjmowanie dostaw Kompletowanie zamówień i przygotowywanie ich do wywozu Prowadzenie pojazdu dostawczego w celu dostarczenia towarów do klientów Dbanie...
Zasugerowane

BOŻENA NAGLER "KADO"

21 dni temu