ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas nieokreślony WYMAGANIA: Języki: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany,angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany...
Zasugerowane
Umowa o pracę

ESTIGROUP sp. z o.o.

Dobczyce, Małopolskie
27 dni temu

9000 zł

Zakres obowiązków: wycena pojazdów i sprzedaż oraz pośredniczenie w transakcjach C2B. Pozyskiwanie i utzrymywanie relacji z klientami. Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w sprzedaży
Praca na pełen etat

ESTIGROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sieraków, gm. Dobczyce, Małopolskie
9 dni temu
 ..., który jest w ofercie sklepu. Zaangażowanie, optymizm i determinacja do pracy z klientem. Mile widziane ~ Doświadczenie w handlu (nie jest wymagane). To oferujemy ~ Obroty w sklepach w sieci blisko 2 krotnie wyższe niż średnia w branży. DLACZEGO WARTO...
Zasugerowane
Własną działalnością
Ciekawy zawód

AL CAPONE SP. Z O.O.

3 dni temu