...aptecznych. Wymagania: spełnienie warunku formalnego: wykształcenia farmaceutycznego z uprawnieniami do pełnienia stanowiska kierownika apteki, dążenie do rozwoju własnego i podległego zespołu, znajomość obsługi programów farmaceutycznych - Kamsoft,...
Zasugerowane
Umowa

Arche Consulting

Ścinawa, Dolnośląskie
miesiąc temu

4242 zł

Zakres obowiązków: - wykonywanie prac ogólnobudowlanych i wykończeniowych - wykonywanie prac zleconych przez kierownika budowy Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: 5 lat doświadczenia w zawodzie
Praca na pełen etat

TOCZPOL KRZYSZTOF HAJDUGA

7 dni temu
Opis ŚCINAWA – DOLNOŚLĄSKIE –  KIEROWNIK APTEKI Poszukujemy kandydata na kierownika apteki do Apteki w Ścinawie na Dolnym Śląsku. Wymagania minimalne wobec kandydata: dyplom magistra farmacji, prawo wykonywania zawodu, 5 lat stażu pracy w aptece lub specjalizacja...
Praca na pełen etat
Umowa

Apteka

14 dni temu