ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów-dowolne Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie...
Zasugerowane
Umowa o pracę

DROGREM ŁUKASZ KYRCZ

gm. Mierzęcice, Śląskie
23 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: Proste prace drogowe. Praca na podstawie umowy o pracę (1 m-c) lub umowy zlecenie - do uzgodnienia z pracodawcą. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów-dowolne
Praca na pełen etat
Umowa
Umowa zlecenie

"DROGREM" ŁUKASZ KYRCZ

Mierzęcice, Śląskie
23 dni temu
 ...Zastępca Kierownika Sklepu Miejsce pracy: Zawada (pow. będziński) Twój zakres obowiązków Organizacja pracy w sklepie zgodnie ze standardami marki Diverse Nadzór nad pracą podległych pracowników Obsługa klientów sklepu Dbanie o porządek oraz ekspozycję...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Umowa
Praca fizyczna
Weekendowy system
Elastyczny czas pracy

DIVERSE

Zawada, gm. Mierzęcice, Śląskie
2 dni temu