4242 zł

Zakres obowiązków: Przyjmowanie i wydawanie towarów, utrzymanie porządku na magazynie Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: godz. pracy: 07:00-15:00 Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Górze

Góra, Dolnośląskie
1 dzień temu
 ...marketami Prace serwisowe Kontrolowanie budowy nowych placówek Odbiór urządzeń chłodniczych w nowych marketach Współpracę z kierownikami regionu i firmami zewnętrznymi Od kandydatów oczekujemy: Umiejętności obsługi podstawowych narzędzi Czynnego prawo...
Zasugerowane
Podróż służbowa
Umowa

Dino Polska

2 miesięcy temu

1790 zł

Sprzedaż warzyw i owoców. Wykładanie towaru na półkę. Metkowanie towarów. Dostawa towaru do klienta. Rozładunek towarów. Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Górze

miesiąc temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: utrzymanie porządku na terenie gminy, opróżnianie koszy na śmieci Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: godz. pracy do uzgodnienia z Pracodawcą miejsce pracy: teren Gminy Wąsosz Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118

PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI - WĄSOSZ SPÓŁKA Z ...

Wąsosz, Dolnośląskie
3 dni temu