6000 zł

Zakres obowiązków: nadzór nad działem żywienia,koordynowanie pracy,opracowanie menu,przestrzeganie reżimu sanitarnego Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Praca na pełen etat

Centrum Medyczne HCP Sanatorium Uzdrowiskowe

Dąbki, gm. Darłowo, Zachodniopomorskie
20 godzin temu
Numer oferty: StPr/24/0368 Obowiązki: nadzór nad działem żywienia,koordynowanie pracy,opracowanie menu,przestrzeganie reżimu sanitarnego Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ wyższe (w tym licencjat) Miejsce pracy: Wydmowa 8, 76-156 Dąbki, ...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

3 godziny temu
  Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:   •posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, • posiadasz zdolności przewodzenia zespołem, •jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie dwuzmianowym, •posiadasz książeczkę/ zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa

POLOmarket

Darłowo, Zachodniopomorskie
2 dni temu