Praca Kierownik gm. Łaziska Górne, Śląskie

1-3 z 3 wyników

Łaziska Górne, Śląskie
Apteka w Łaziskach Górnych , Chopina zatrudni Kierownika Apteki Apteka czynna w godzinach 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku. Wymagania : 5 letni staż pracy na stanowisku magistra farmacji Oferujemy umowę o pracę , stałe i stabilne atrakcyjne wynagrodzenie + premie...
5 dni temu
Madej Wróbel Sp. zo.o.  -  Łaziska Górne, Śląskie
Madej Wróbel Sp. zo.o. poszukuje Zastępcy Kierownika w Sklepie Mięsno-Wędliniarskim w ŁAZISKA ŚREDNIE. Jeśli posiadasz doświadczenie w handlu oraz na stanowisku. Czekamy właśnie na Ciebie!
8 dni temu
klient GoWork.pl  -  Łaziska Górne, Śląskie
Obowiązki: Kierowanie oraz nadzór nad poszczególnymi procesami produkcyjnymi i technologicznymi Odpowiedzialność za terminową realizację założonego planu produkcyjnego opracowywanie i wdrażanie projektów optymalizacyjnych w obszarze produkcji Wymagania: wykształcenie...
21 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance