Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Kierownik gm. Sławków, Śląskie

1-3 z 3 wyników

Dino Polska S.A.  -  Sławków, Śląskie
Obecnie oferujemy pracę na stanowisku: ZASTĘPCA KIEROWNIKA POSZUKUJESZ PEWNEJ I STABILNEJ PRACY Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZWOJU? DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH PRACOWNIKÓW DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACY ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ: Zapewnienie funkcjonowania marketu...
10 dni temu
Obecnie oferujemy pracę na stanowisku: KIEROWNIK MARKETU POSZUKUJESZ PEWNEJ I STABILNEJ PRACY Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZWOJU? DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH PRACOWNIKÓW DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACY ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ: Zarządzanie podległym zespołem Prowadzenie...
10 dni temu
klient GoWork.pl  -  Sławków, Śląskie
Obowiązki: Kierowanie oraz nadzór nad poszczególnymi procesami produkcyjnymi i technologicznymi Odpowiedzialność za terminową realizację założonego planu produkcyjnego opracowywanie i wdrażanie projektów optymalizacyjnych w obszarze produkcji Wymagania: wykształcenie...
22 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance