Średnia wypłata: zł1790 /miesięcznie

Więcej statystyk

4300 - 5000 zł

Zakres obowiązków: Czyszczenie, szlifowanie kamienia, prace montażowe, porządkowe, malarskie. Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Gotowość do pracy w delegacji. Mile widziane doświadczenie zawodowe.
Praca na pełen etat
Podróż służbowa

DOMINIK ROLA KAMIENIARSTWO ARTYSTYCZNE "NOWA SZTUKA"

Bukowie, gm. Kunów, Świętokrzyskie
9 dni temu

27 - 32 zł / stawka godzinowa

Opis stanowiska Wykaszanie porostów ze skarp i dna rowów melioracyjnych i cieków wodnych wraz z wygrabieniem, praca przy koparce, pomoc przy wycince drzew i krzewów, odmulanie rowów melioracyjnych Umowa zlecenie, praca na jedną zmianę w godzinach 07:00-15:00, sobota...
Praca na pełen etat
Umowa zlecenie
Umowa
Jedna zmiana

Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu

Kunów, Świętokrzyskie
12 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0663 Obowiązki: Czyszczenie, szlifowanie kamienia, prace montażowe, porządkowe, malarskie. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: prace budowlane i wykończeniowe obsługa elektronarzędzi Wykształcenie: ~ ...
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

12 dni temu