Opis stanowiska naprawa sprzętu, konserwacja zasobów wspólnot mieszkaniowych Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez ART-BUD ARTUR KOSTKA, 59-300 Lubin, powiat: ...
Praca na pełen etat

ART-BUD ARTUR KOSTKA

Lubin, Dolnośląskie
12 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: naprawa sprzętu, konserwacja zasobów wspólnot mieszkaniowych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: mile widziane uprawnienia elektryczne lub hydrauliczne, brak nałogów, osoby chętne do przyuczenia

7 dni temu
wykształcenie: średnie lub zawodowe kierunkowe, doświadczenie w naprawie i konserwacji urządzeń i instalacji energetycznych, świadectwo kwalifikacyjne E2, uprawnienia. umowę o pracę na czas określony (4242,00 zł brutto), przyjazną atmosferę pracy, ciekawą...
Zasugerowane
Własną działalnością
Umowa
Ciekawy zawód

EMC Instytut Medyczny

20 dni temu