4242 zł

Zakres obowiązków: montaż konstrukcji stalowych na budowie Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Preferowane również zawody pokrewne Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Słupcy

Słupca, Wielkopolskie
2 dni temu

26 - 28 zł / stawka godzinowa

Wymagania: Praca od zaraz monter konstrukcji metalowych przy produkcji konstrukcji Miejsce pracy: Słupca Z doświadczeniem zawodowym i umiejętnością obsługi elektronarzędzi 2 zmiany - bez nocy - 8-10-12 godzin , 260-290 godzin pracy miesięcznie Stawka 26-28 zł za...
Zasugerowane
Praca od zaraz
Dwie zmiany
Nocna zmiana

WikS

1 dzień temu
 ...fotowoltaicznych na terenie Polski – praca w delegacji. Monter Fotowoltaika/Монтер сонячних панелей Obowiązki montaż konstrukcji i modułów fotowoltaicznych montaż okablowania montaż ogrodzenia inne prace budowlane związane z budową farm...
Praca na pełen etat
Umowa
Podróż służbowa

Profisol Group Sp. z o.o.

Imielno, gm. Zagórów, Wielkopolskie
14 dni temu