ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: wymagane wykształcenie średnie techniczne Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: ~ Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN...
Zasugerowane

Centralna Baza Ofert Pracy

Łodygowice, gm. Łodygowice, Śląskie
26 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: wymagane wykształcenie średnie techniczne
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Żywcu

26 dni temu
 ...Konstruktor Miejsce pracy: Żywiec Twój zakres obowiązków Wykonywanie modeli 3D. Wykonywanie rysunków 2D. Sprawdzanie zgodności rysunku ze specyfikacją klienta. Eliminowanie ryzyk konstrukcyjnych. Wymiana 2D/3D w portalu klienta. Odbieranie modeli...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Dwie zmiany

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Żywiec 2

Żywiec, Śląskie
21 dni temu