Przedstawiciel handlowy w dziale eksportu Miejsce pracy: Przodkowo (pow. kartuski) Twój zakres obowiązków Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych na rynkach zagranicznych: Niemcy, Austria, Holandia, Belgia, Dania, Szwecja, Norwegia Utrzymywanie i rozwijanie...
Zasugerowane
Praca stała
Podróż służbowa
Umowa
Praca za granicą

Shadow-System Sp. z o.o.

Przodkowo, Pomorskie
10 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: Rozlewanie wyrobu gotowego do opakowań, mieszanie podstawowych wyrobów zgodnie z recepturą. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Obsługa wózków widłowych mile widziana.
Praca na pełen etat

NEXLER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pomieczyno, gm. Przodkowo, Pomorskie
21 dni temu
Pracownik produkcji Miejsce pracy: Przodkowo (pow. kartuski) Twój zakres obowiązków Firma Burhens Sp. z o.o., producent mebli tapicerowanych z siedzibą w Przodkowie zatrudni od zaraz na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI/PAKOWACZ Oferujemy: -umowę o pracę...
Zasugerowane
Praca od zaraz
Umowa
Praca fizyczna
Jedna zmiana

BURHENS sp. z o.o.

28 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Twoje zadania: dobór produktów do potrzeb klientów zapewnienie kompleksowej obsługi poprzez polecanie akcesoriów oraz usług dodatkowych prowadzenie rozmów handlowych zgodnie z naszymi standardami przyjmowanie dostaw ekspozycja towarów ...
Zasugerowane
Praca bez stresu
Umowa

ADREAMS

Słupsk
3 dni temu