6000 - 7000 zł

Zakres obowiązków: OBSŁUGA NARZĘDZI KONTROLNO-POMIAROWYCH Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Inne wymagania: MILE WIDZIANE: - DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE - UPRAWNIENIA NDT
Praca na pełen etat

"MET-CHEM" Zakłady Metalowo Chemiczne Świerczek Halina

Pilzno, Podkarpackie
13 dni temu
 ...Kontroler Procesu- Dział Jakości Miejsce pracy: Dębica Twój zakres obowiązków Kontrola procesu i podejmowanie działań korekcyjnych Analizowanie wyników jednorodności opon i podejmowanie działań korekcyjnych Definiowanie działań doskonalących na podstawie...
Zasugerowane
Praca stała

T.C. Dębica S.A.

Dębica, Podkarpackie
9 dni temu
Dla naszego międzynarodowego klienta z branży lotniczej poszukujemy specjalistów na stanowisko:  Miejsce pracy: okolice Paryża, Francja   Opis stanowiska: Tworzenie protokołów przeglądu na podstawie dokonanej diagnozy stanu silnika, modułów i części Przeprowadzanie...
Zasugerowane
Praca rotacyjna
Umowa
Praca fizyczna

Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.

11 godzin temu