Praca Koparka Częstochowa

1-6 z 6 wyników

kontakt przez PUP  -  Kłobuck, Śląskie

2100 zł
Zakres obowiązków roboty drogowe
1 dzień temu

kontakt przez PUP  -  Lgota-Nadwarcie, gm. Koziegłowy, Śląskie

2100 zł
Zakres obowiązków obsługa koparko - ładowarki
19 dni temu

INSTALATORSTWO SANITARNE CO I GAZ INSTALWOD, ZDZISŁAW SZAFER...  -  Częstochowa

Przyjmę operatora koparki tel. 605 080 570
6 dni temu

len-kop  -  Ożarowice, gm. Ożarowice, Śląskie

Zatrudnię operatora koparko-ładowarki z doświadczeniem Praca na terenie Pyrzowice
2 dni temu

ELECTREN S.A. Oddział w Polsce  -  Częstochowa

Firma budowlana zatrudni operatora koparko ładowarki do pracy na budowie kolejowej w okolicach Częstochowy OGÓLNE WYMAGANIA: - Aktualne uprawnienia oraz doświadczenie w pracy na tożsamym stanowisku - Dyspozycyjność (praca na wyjeździe), OFERUJEMY: - Stabilne...
2 dni temu

PRZEDSIEBIORSTWO BUDOWLANE CZĘSTOBUD DAMIAN ŚWIĄCIK  -  Częstochowa

P.B. CZĘSTOBUD poszukuje w związku z pozyskaniem nowych kontraktów oraz zmianami strukturalnymi w firmie: OPERATORA KOPARKO-ŁADOWARKI. Stała praca , wysokie zarobki. Mile widziane Prawo jazdy kat. B,B+E, C. Praca w Częstochowie oraz woj. Śląskim CV: krzysztofhuptas@czestobud...
22 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.