6000 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac ziemnych. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Umejętność obsługi koparko-ładowarki. Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|90
Koparka

Przedsiębiorstwo Transportowe "Mazur Transport" Mirosław Maz...

Sampława, gm. Lubawa, Warmińsko-Mazurskie
11 dni temu
 ...Umiejętności i uprawnienia: ~ Operator koparkoładowarki Wykształcenie: ~ podstawowe Pozostałe wymagania: ~ Umejętność obsługi koparko-ładowarki. Miejsce pracy: 14-260 Sampława 78B, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na...
Koparka
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

15 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: obsługa koparko - ładowarki przy robotach drogowych Wykształcenie: podstawowe Operator koparko-ładowarki Zawód: Operator koparko-ładowarki
Koparka
Praca na pełen etat

MUSA Alicja Musiał, Tadeusz Musiał Spółka Jawna

Targowisko Dolne, gm. Lubawa, Warmińsko-Mazurskie
miesiąc temu

4500 zł

Zakres obowiązków: Obsługa koparki, prace ogólnobudowlane. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Uprawnienia do obsługi koparki. Praca w systemie I zmianowym w godz. 7:00 -15:00. Praca w promieniu 50 km od Lubawy.
Koparka
Praca na pełen etat
Praca zmianowa

Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe "Lubtech" Sp. z o.o.

Fijewo, gm. Lubawa, Warmińsko-Mazurskie
2 miesięcy temu