Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Korporacja Strzelce Krajeńskie, Lubuskie

2-2 z 2 wyników

Pełny etat wyczyść
Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Otrzymasz e-mail od Jooble, gdy pojawią się nowe oferty "Korporacja, Strzelce Krajeńskie, Lubuskie, Pełny etat"na pocztę %EMAIL%
Nowa

staż/PO WER/- Operator urządzeń informatycznych

1033,7 zł

Powiatowy Urząd Pracy Gorzowie Wielkopolskim

Zakres obowiązków: usługi informatyczne, praca biurowa przy wykorzystaniu komputera - poczta elektroniczna, Office, obsługa klienta Wykształcenie: średnie zawodowe
Gorzów wielkopolski
3 dni temu
Nowa

Specjalista ds. sprzedaży

Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. - Marketplanet

 ...Platformą Zakupową Marketplanet, która wykorzystywana jest nie tylko w małych i średnich firmach, ale przede wszystkim w największych korporacjach w Polsce i za granicą. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, z 18-letnim doświadczeniem na rynku. Pracujemy w młodym...
4 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.