ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: Wykształcenie: średnie zawodowe, inne, kierunek: kosmetyczny Uprawnienia: obsługa komputera Inne wymagania: książeczka zdrowia Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY...
Zasugerowane

Centralna Baza Ofert Pracy

Płock
20 dni temu

1790 zł

Opis stanowiska Oczyszczanie twarzy. Masaż kosmetyczny. Obsługa recepcji. Dbanie o porządek w kiejscu pracy. Inne prace zlecone przez organizatora stażu. Staż Algorytm w godz. 8-16,12-20. Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób...
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Płock
19 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Oczyszczanie twarzy. Masaż kosmetyczny. Obsługa recepcji. Dbanie o porządek w kiejscu pracy. Inne prace zlecone przez organizatora stażu. Staż Algorytm w godz. 8-16,12-20. Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: książeczka zdrowia
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Płocku

Płock
2 dni temu