Praca Kosmetyczka Piotrków Trybunalski

4 oferty

Kosmetyczka/kosmetolog

2800 zł

Zakres obowiązków: wykonywanie specjalistycznych zabiegów na twarz i ciało, stylizacja paznokci, henna, regulacja brwi Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: stylizacja paznokci
Piotrków Trybunalski
19 godzin temu

POMOC KOSMETYCZKI

2600 zł

obsługa urządzenia do zabiegów na ciało Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę na czas określony System wynagradzania Czasowy ze stawką miesięczną Zmianowosc jedna zmiana Wyksztalcenia średnie zawodowe, brak
Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie
1 dzień temu

Nauczyciel na kierunku kosmetyczka

JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu Sprawieniem, aby nasi uczniowie i słuchacze byli przygotowani do pracy w wybranych zawodach, a później jak najlepiej funkcjonowali na rynku...
Bełchatów, Łódzkie
6 dni temu

, Łódź, Radomsko, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu Sprawieniem, aby nasi uczniowie i słuchacze byli przygotowani do...
6 dni temu