Średnia wypłata: zł3632 /miesięcznie

Więcej statystyk

4500 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie pracy przy budowie dróg. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Doświadczenie przy układaniu kostki brukowej i stawianiu krawężników

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWI...

Zamość
14 godziny temu
 ...wykonywanie robót drogowych Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Pozostałe wymagania: ~ Doświadczenie przy układaniu kostki brukowej i stawianiu krawężników Miejsce pracy: Peowiaków 7, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie Rodzaj umowy:...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Zamość
11 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Pomoc przy układaniu kostki brukowej oraz mycie wykonanej podbudowy po ułożeniu nawierzchni brukowej. Praca na terenie woj. lubelskiego. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Zamościu

Kalinowice, gm. Zamość, Lubelskie
3 dni temu