4242 zł

Zakres obowiązków: Szycie tapicerki meblowej, praca na maszynie owerlok. Umowa o pracę na okres próbny na 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Praca w systemie jednozmianowym na pełny etat w godz. 6:00-14:00 lub 7:00-15:00 (godziny pracy do ustalenia). Kontakt z ...
Praca na pełen etat
Umowa o pracę

"Nana" Andżelika Biernat

Klecza Dolna, gm. Wadowice, Małopolskie
9 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: -szycie odzieży Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Doświadczenie mile widziane, może być osoba do przyuczenia.
Praca na pełen etat

JANUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zakrzów, gm. Stryszów, Małopolskie
3 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Szycie elementów odzieży. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe, umiejetność zszywania elementów na taśmie, praca w godzinach 6.00-14.00.

Zakład Przemysłu Odzieżowego "ELFA" B.W. Jędrysek, B. Czarna...

Kęty, Małopolskie
29 dni temu