Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Krawcowa szwaczka w Krakowie, oferty pracy

1-1 z 1 wyników

Tymczasowa praca, 0 kilometrów wyczyść
Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Otrzymasz e-mail od Jooble, gdy pojawią się nowe oferty "Krawcowa szwaczka, Kraków, Tymczasowa praca, 0 kilometrów"na pocztę %EMAIL%

Podejmę współpracę z krawcowa, z projektantka mody

Natalia

Poszukuje kreatywną projektantkę mody lub pełną pasji krawcową, która nawiąże ze mną współpracę. Jeśli nie boisz się wyzwań i chciałabyś się realizować tworząc unikalny projekt, wyznaczając nowe trendy mody zapraszam do współpracy. Oferuje: - udziały w nowo powstającej...
Kraków
9 dni temu
Nowa

Krawcowa/Pomoc krawiecka

2600 zł

FILEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zakres obowiązków: wydawanie elementów wg zleceń. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 06:00-14:00 lub 7:00-15:00 (godziny pracy do ustalenia). Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na okres próbny lub umowa zlecenie. Kontakt z pracodawcą: osobisty: Klecza Dolna...
Klecza Dolna, gm. Wadowice, Małopolskie
3 dni temu
Nowa

Szwaczka maszynowa

2600 zł

FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA "EWKON" S.C. EWA KUMISZCZA, WOJCI...

Zakres obowiązków: Szycie odzieży roboczej (stębnówka lub overlock). Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Szwaczka maszynowa Inne wymagania: Wykształcenie dowolne, mile widziane doświadczenie zawodowe Zawód: Szwaczka maszynowa
Kraków
3 dni temu
Nowa

Krawcowa, szwaczka, 1 zmiana - lekka, stała praca

Impulson Sp. z o.o.

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w lekkim szyciu (bluzy, podkoszulki, odzież sportowa). Szczegóły pod linkiem: Prosimy o kontakt telefoniczny.
Kraków
4 dni temu