Wyszukiwanie ofert pracy

Praca Krawcowa Lubliniec

1-7 z 7 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Odległość od miasta:

Lokalizacja

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Freelance oferty:

Wyświetlenia

Filtruj wg słów kluczowych:

R

R

R

Kochcice

1850 zł

"METEC" Sp. z o.o.

psz.praca.gov.pl   -  20 godzin temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: zszywanie drobnej galanterii samochodowej, kontrola gotowych artykułów. WYMAGANIA:doświadczenie zawodowe jako krawcowa lub do przyuczenia Wymagania >>

Tarnowskie Góry

olx.pl   -  3 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Witam, zatrudnię krawcową, skracanie, podwinięcia, poprawki, przeróbki z własną maszyną do szycia w nowo otwieranym punkcie usługowym w centrum Tarnowskich Gór. >>

P.P.U.H Izabell Izabela Dudek

praca.gratka.pl   -  16 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Poszukujemy doświadczonej krawcowej, potrafiącej samodzielnie szyć sukienki. Wymagania: Doświadczenie na stanowisku: krawcowa/szwaczka >>

Zatrudnimy panią na stanowisku krawcowa - szwaczka przy produkcji bielizny. Mile widziane doświadczenie. >>

olx.pl   -  1 dzień temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Przyjmę krawcowe do pracy przy szyciu odzieży. Praca od 6 do 14 od poniedziałku do piątku. Zakład znajduje się w strzybnicy. Oferuję umowę o pracę.mile widziane panie po 50 tce. Również praca na owerlocku. >>

olx.pl   -  5 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Przyjmę szwaczki do szycia artykułów dla dzieci. Najlepiej z Ukrainy. Zapewniamy zakwaterowanie. >>

olx.pl   -  6 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Szycie akcesoriów dla zwierząt - ubranka,legowiska Praca dodatkowa 3-4 godziny dziennie. Akord oraz stawka godzinowa. Możliwe chałupnictwo - warunek własna maszyna stębnówka oraz owerlock Kontakt tel. między godz. 9.00-15.00 >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback