Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Księgowej Psie Pole, Wrocław

1-3 z 3 wyników

Psie Pole, Wrocław
Praca w biurze rachunkowym , doświadczenie w pełnej księgowości program Rewizor , samodzielność w wykonaniu bilansu , rachunku zysków i strat,księgowość na KPiR.Doświadczenie w kadrach i płacach,znajomość Płatnika oraz nowych przepisów wchodzących od 2017.
2 dni temu
Spółka z o.o. oferuje pracę na pół etatu, praca zdalna, umowa zlecenie lub faktura. Około 200 fvt elektroniczny wprowadzonych do INSERTA i około 20-30 fvt kosztowych. RZS, bilans i deklaracje. Nie ma kadr. Jeśli jesteś zainteresowana/y naszą propozycją, to prosimy o kontakt...
7 dni temu
Zakres obowiązków: - wsparcie administracyjne działu handlowego - obsługa systemu księgowo - magazynowego (przyjmowanie dostaw, wystawianie faktur sprzedaży) - wystawianie dokumentów dostaw (protokoły, karty gwarancyjne, listy przewozowe) - kontakt z dostawcami i...
1 dzień temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback