Praca Księgowej Skierniewice, Łódzkie

1-4 z 4 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Odległość od miasta

40 kilometrów

lokalizacja

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Pokazywać

R

R

R

Logart 2 miesięcy temu

? Żyrardów, Mazowieckie

Aplikuj szybko   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zakres obowiązków: ~samodzielne prowadzenie pełnej księgowości spółki z o.o. ~współpraca z US, ZUS oraz GUS ~prowadzenie spraw kadrowych oraz naliczanie wynagrodzeń dla około 20 zatrudnionych osób ~wstępne, telefoniczne działania windykacyjne ~raportowanie na potrzeby... >>

Staż 5 dni temu

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Biuro Rachunkowe w Łowiczu zatrudni asystenta księgowego ze znajomością rozliczeń podatkowych. Mile widziane doświadczenie. Aplikacje wyłącznie na adres e-mailowy. >>

Adecco Poland Sp. z o.o. 23 godziny temu

infopraca.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zakres obowiązków: ~Realizacja procesów księgowych w obszarze zobowiązań (AP), należności (AR) lub księgi głównej (GL) ~Kontrola poprawności transakcji księgowych ~Współpraca z klientami z krajów europejskich w zakresie księgowania i obsługi procesów migracyjnych ~...  >>

LET'S GO! miesiąc temu

jober.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

 ...biurowego na pełny etat. WYMAGANIA: - język angielski na poziomie bardzo dobrym - znajomość pakietu MS Office - komunikatywność - dobra organizacja pracy - kultura osobista DODATKOWE ATUTY: - znajomość programu magazynowo - księgowego - doświadczenie w branży rent car >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.