4242 zł

Zakres obowiązków: prowadzenie pełnej księgowości spółdzielczej Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: znajomość przepisów prawa,niekaralność,wysoka kultura osobista,sumienność,obowiązkowość,prawo jazdy kat.B
Praca na pełen etat

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W WIATROWIE

Wiatrowo, gm. Wągrowiec, Wielkopolskie
6 dni temu
 ...Główny Księgowy / Główna Księgowa Miejsce pracy: Wągrowiec Twój zakres obowiązków prowadzenie rachunkowości jednostki - Sądu Rejonowego w Wągrowcu; nadzorowanie gospodarki środkami budżetowymi, ze szczególnym uwzględnieniem prawidłowości wydatkowania środków...
Zasugerowane
Praktyka/staż
Własną działalnością
Umowa

SĄD REJONOWY W WĄGROWCU

Wągrowiec, Wielkopolskie
27 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji,rozliczanie z US,ZUS,GUS Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat
Praca na pół etatu
1/2 etatu

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Pałuki" w Gołańczy

Gołańcz, Wielkopolskie
3 dni temu