Średnia wypłata: zł4051 /miesięcznie

Więcej statystyk

Numer oferty: StPr/24/0768 Obowiązki: przygotowywanie potraw zgodnie z jadłospisem i pobranym prowiantem na cały dzień, właściwe wykonywanie obróbki wstępnej i termicznej przygotowywanych potraw, porcjowanie i wydawanie potraw, dbałość o jakość i ilość przyrządzanych...
Zasugerowane
Praktyka/staż
Praca dodatkowa
Umowa o pracę
Umowa na zastępstwo
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Biała Podlaska, Lubelskie
6 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: praca na kuchni, sporządzanie potraw Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Wymagane wykształcenie minimum zawodowe o kierunku gastronomicznym, wymagane doświadczenie zawodowe oraz posiadanie aktualnych badań lekarskich (książeczka...
Praca na pełen etat
Książeczka sanepidu

Restauracja Zacisze Arkadiusz Niedziółka

Leśna Podlaska, gm. Leśna Podlaska, Lubelskie
13 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: praca na kuchni, pomoc kucharzowi, dbanie o porządek (praca w godzinach 12-20) Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: wymagane doświadczenie zawodowe, chęci do pracy i uczenia się

28 dni temu