Opis stanowiska przygotowywanie dań wysokiej jakości zgodnie z wytycznymi dotyczącymi menu; przygotowanie potraw a’la carte oraz bankietowych; dbałość o czystość i higienę miejsca pracy; przygotowanie mis-en-place dla serwowanego menu; współpraca z innymi...
Zasugerowane
Umowa
Umowa zlecenie
Elastyczny czas pracy

Bax-Pol Henryk Bartoszewicz

Górzno, Kujawsko-Pomorskie
7 dni temu

5000 zł

Gotowanie potraw; ustalanie menu; podział pracy w kuchni; dbanie o jakość dań. Samodzielne stanowisko.

Firma Turystyczno Handlowa “Wieża pod Bocianem” Biuro Usług ...

Brodnica, Kujawsko-Pomorskie
miesiąc temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Doraźna pomoc szefowi kuchni i pozostałym kucharzom. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Wymiar czasu pracy: 40 h/tyg Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
Zasugerowane

ZAJAZD PRZY KOMINKU KATARZYNA RANISZEWSKA

Wielki Głęboczek, gm. Brzozie, Kujawsko-Pomorskie
3 dni temu

1790 zł

dbanie o porządek i warunki sanitarno-higieniczne kuchni; wstępna obróbka warzyw, owoców, mięsa; wydawanie posiłków; pomoc kucharzowi; wykonywanie prac przydzielonych przez koordynatora kuchni
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

17 dni temu