Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Kucharz Bytom

41-60 z 153 wyników

Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Otrzymasz e-mail od Jooble, gdy pojawią się nowe oferty "Kucharz, Bytom"na pocztę %EMAIL%

30 zł / stawka godzinowa
szukam pani która posprząta mi mieszkanie
10 dni temu
Sosnowiec

20 zł / stawka godzinowa
Trochę sprzątania i trochę rozmowy
12 dni temu
Łazy, Śląskie

sprzatanie mieszkania 2 razy w miesiacu
7 dni temu
Dąbrowa górnicza

Potrzebuje sprzątania domu od 1-2 x na tydzień
12 dni temu
Tarnowskie Góry, Śląskie

jestem osoba niepełnosprawną, samotną, poszukuję pani , która pomyje mi okna na święta i ewentualnie posprząta
17 dni temu
Rybnik

25 zł / stawka godzinowa
Witam serdecznie, Poszukuję osoby rzetelnej, uczciwej i pracowitej do pomocy przy sprzątaniu domu. Zlecenie stałe - 1 raz w tygodniu. Wszystkie chętne osoby proszę o kontakt telefoniczny.
23 dni temu
Ruda śląska

sprzatanie ,gdyz jestem chora
17 dni temu
Rybnik

15 zł / stawka godzinowa
Witam serdecznie szukam pomocy domowej do sprzątania domu jednorodzinnego w czwartki około 5,6 h od godzin porannych
27 dni temu

12 zł / stawka godzinowa
Mieszkanie 90 m², raz w tyg + mycie okien co jakis czas.
12 dni temu
Zabrze

Pomoc potrzebna 2x na tydzień po kilka godzin na stałe - mieszkanie 62m2 Siemianowice Śl. Sprzątanie, pranie , prasowanie, mycie okien, czasem małe zakupy. 3 osoby dorosłe i zwierzęta: 2 bardzo miłe koty.
5 dni temu
Siemianowice śląskie

Szukam pomocy do sprzątania domu, praca na stałe raz w tygodniu
9 dni temu
Wojkowice, Śląskie

Poszukujemy z żoną osoby z Sosnowca do pomocy przy codziennych pracach domowych. Sprzątanie mieszkania, prasowanie. Osoby zainteresowane, które mogą łatwo dojechać na ul. Lenartowicza proszę o napisanie, krótkiej informacji o sobie i pozostawienie jakiegoś kontaktu w celu...
24 dni temu
Sosnowiec

Powiatowy Urząd Pracy Chorzowie

2250 zł
Zakres obowiązków: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: aktualna książeczka sanepidowska
18 dni temu
Chorzów

Pomoc domowa 3x w tygodniu Poniedziałek Środa Piątek Osoba sumienna i zaangażowana
16 dni temu
Gliwice

poszukuję uczciwej pomocy domowej. Zapraszam do kontaktu ********
4 dni temu
Mikołów, Śląskie

Szukam pomocy do sprzątania domu ok 160m w Wojkowicach raz w tygodniu . mycie okien termin od zaraz dzień tygodnia do uzgadniania
8 dni temu

Riesengebirge Adventure S.c

Praca w hotelu i restauracji regionalnej w Karpaczu.Oczekujemy pogodnego usposobienia,fachowości.Umowa ,możliwość zakwaterowania. Cv na adres @
4 dni temu
Gliwice

Szukam rzetelnej i uczciwej Pani z doświadczeniem do pomocy w opiece nad domem Nieborowicach. Zakres prac obejmuje: sprzątanie, mycie okien i drzwi jeden raz w tygodniu, najchętniej w piątek.
18 dni temu
Kuźnia Nieborowska, gm. Pilchowice, Śląskie

Hotel we Wrocławiu

Zatrudnimy do pracy w Naszym Hotelu we Wrocławiu parę lub małżeństwo z możliwością zakwaterowania. Do obowiązków Pani należeć będzie praca w serwisie hotelowym (sprzątanie pokoi hotelowych, dbałość o estetykę apartamentów). Mężczyzna (idealny kandydat to tzw. „złota rączka...
4 dni temu
Bytom

MAGDALENA TARASEK FIRMA PRO-KOM BIS

2300 zł
Zakres obowiązków: pomoc kucharzowi w przygotowaniu i wydawaniu posiłków Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: książeczka "Sanepidowska"
10 dni temu
Myszków, Śląskie

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.