Średnia wypłata: zł5100 /miesięcznie

Więcej statystyk

Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, Inne wymagania: Osoba chętna do pracy. Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy Wymagane dokumenty: - Kontakt: Restauracja POD WINOGRONAMI...
Zasugerowane
Bezpośredni pracodawca

Restaracja POD WINOGRONAMI

Wołczyn, Opolskie
2 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0275 Obowiązki: Zgodnie ze stanowiskiem. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ brak lub niepełne podstawowe Pozostałe wymagania: ~ Osoba chętna do pracy. Miejsce pracy: Namysłowska 2, 46-250 Wołczyn, powiat: kluczborski...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

9 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Osoba chętna do pracy.
Praca na pełen etat

Restauracja POD WINOGRONAMI

4 dni temu