Średnia wypłata: zł3800 /miesięcznie

Więcej statystyk

 ...Starszy Kucharz Miejsce pracy: Stalowa Wola Twój zakres obowiązków Przygotowywanie dań zgodnie z ustalonym menu karczmy, z naciskiem na kuchnię polską. Utrzymywanie wysokich standardów jakości i higieny w pracy. Współpraca z zespołem kuchennym w celu zapewnienia...
Praca na pełen etat
Umowa zlecenie
Praca zmianowa

Karczma Biesiada

Stalowa Wola, Podkarpackie
3 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Obiady, przystawki, kolacje. Praca w Nowosielcu, 8 km od Niska - Restauracja "PODKOWA" Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

RESTAURACJA PODKOWA Kazimiera Kowal

Nowosielec, gm. Nisko, Podkarpackie
24 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0142 Obowiązki: Obiady, przystawki, kolacje. Praca w Nowosielcu, 8 km od Niska - Restauracja "PODKOWA" Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Miejsce pracy: 37-400 Nowosielec 176, powiat: niżański, woj: podkarpackie...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

miesiąc temu