4242 zł

Zakres obowiązków: Gotowanie, przygotowywanie i wydawanie posiłków, ciast, deserów, dbanie o porządek w miejscu pracy. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku kucharz.
Praca na pełen etat

Zakład Malarski Henryk Potysz

Gorzyczki, gm. Gorzyce, Śląskie
6 godzin temuNowa
Pomoc w przygotowywaniu posiłków, obróbka wstępna warzyw, owoców, mięsa, układanie menu i sporządzanie kalkulacji, mycie i przygotowanie potrzebnych do pracy naczyń oraz sprzętów kuchennych, przestrzeganie zasad technologii i estetyki oraz przepisów higieniczno...
Praca na pełen etat
Praca w dni powszednie
Nocna zmiana
Wodzisław Śląski, Śląskie
miesiąc temu
 ...zespołu; Dyspozycyjności oraz zaangażowania w pracy; Wysokiej kultury osobistej; Miłe widziane doświadczenie na stanowisku kucharza, oraz chęć do rozwoju swoich umiejętności; Znajomości systemów kontroli jakości i czystości (HACCP); Książeczkę zdrowia do...
Zasugerowane
Umowa

Goldfinch Investments Sp. z o.o.

10 dni temu