Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

29 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: - minimum 1 rok doświadczenia
Zasugerowane

HOTEL NIEDŹWIADEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wdzydze, gm. Kościerzyna, Pomorskie
8 dni temu

30 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: - możliwość zakwaterowania, - posiłki regeneracyjne
Zasugerowane

USŁUGI TURYSTYCZNE Zbigniew Galiński

10 dni temu

4242 zł

przygotowywanie posiłków
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Kościerzyna, Pomorskie
27 dni temu

4700 - 8000 zł

Wymagania: Restauracja nad jeziorem Hotel szarlota.plposzukuje kucharza na stałe (pełny lub niepełny etat) . Oferujemy: ponadprzeciętne wynagrodzenie, bardzo elastyczne godziny pracy bez nocnych i późnych zmian (z wyjątkiem imprez okolicznościowych), możliwość awansu...
Zasugerowane
Praca na pół etatu
Własną działalnością
Elastyczny czas pracy
Nocna zmiana
Weekendowy system

Hotel Restauracja szarlota.pl

7 dni temu

8500 zł

Zakres obowiązków: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: - wymagane doświadczenie
Zasugerowane

Kompleks Wypoczynkowy Szarlota Sp. z o.o.

Szarlota, gm. Kościerzyna, Pomorskie
22 dni temu