6100 - 7100 zł

Zakres obowiązków: Prezentacja potraw w formie bufetowej zgodna ze standardami firmy. Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami. Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat. Dbanie o odpowiednią estetykę potraw. Utrzymywanie porządku i higieny...
Praca na pełen etat

MACIEJ WRÓBLEWSKI RESTAURACJA "EXTRA - BLAT"

Rawicz, Wielkopolskie
8 dni temu

22 - 30 zł / stawka godzinowa

Wymagania: Zatrudnię kucharza do niedawno otwartej restauracji ,,u Wuja" w Rawiczu . Serwujemy głównie pizzę oraz makarony. Oferujemy stawkę godzinową 21-30 zł netto Premia uznaniowa. Praca w bardzo fajnym zespole . W tygodniu otwarte od 12-23 (kuchnia pracuje do 22)...
Zasugerowane
Książeczka sanepidu
Tydzień

MAC Dom

4 dni temu
Zakres obowiązków: Prezentacja potraw w formie bufetowej zgodna ze standardami firmy. Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami. Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat. Dbanie o odpowiednią estetykę potraw. Utrzymywanie porządku...
Zasugerowane
Bezpośredni pracodawca

MAC DOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

6 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Przygotowywanie dań/ pomoc w przygotowywaniu dań, zmywanie naczyń stołowych/ Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług/ Sprzedaż, wydawanie posiłków; Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

WIESŁAW CHUDY STÓŁ RAWICKI

6 dni temu