1790,3 zł

Zakres obowiązków: Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Żywcu

Jeleśnia, gm. Jeleśnia, Śląskie
8 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości biur, korytarzy, hal Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

ARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

24 dni temu

5600 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie ciast, drożdżówek Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: wymagane doświadczenie zawodowe w zawodzie - 3 lata
Praca na pełen etat

SPÓŁDZIELNIA TURYSTYCZNO-HANDLOWA "PILSKO"

22 dni temu
Operator maszyn linii produkcyjnych Miejsce pracy: Krzyżowa (pow. żywiecki) Twój zakres obowiązków obsługa linii do produkcji pelletu kontrola przebiegu procesu produkcji odbiór biomasy od lokalnych dostawców konserwacja maszyn zgodnie z opracowanym harmonogramem...
Praca na pełen etat
Umowa
Elastyczny czas pracy

IRONWOOD HERNAS, MATEJCZYK sp.j.

Krzyżowa, gm. Jeleśnia, Śląskie
16 dni temu