Praca Kurier Bielski, Śląskie

1-4 z 4 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

Global Marketing Holding Sp. z o. o. Sp. K. 20 dni temu

Szczyrk, Śląskie

gowork.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Obowiązki: Kurier – dostarczanie umów wraz z urządzeniami dla naszych Klientów, którzy odbyli rozmowę z naszym Call Center. Miejsce pracy: Katowice (region śląski) Wymagania: ~pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji na podstawie umowy ~możliwość podnoszenia...  >>

Transport 2 dni temu

Czechowice-Dziedzice, Śląskie

mojapraca.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Przyjmę do pracy kierowcę kuriera na rejon Bielska i okolic. Wymagane prawo jazdy kat. B, niekaralność, mile widziane doświadczenie. CV proszę wysyłać na adres praca.kierowca@interia.pl >>

Pełny etat 3 dni temu

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Firma DPD – lider rynku usług kurierskich poszukuje osób (firm) zainteresowanych świadczeniem serwisu doręczania przesyłek na terenie: Międzyrzecza Górnego, Mazańcowic, Skoczowa, Brenna, Ustronia, Cieszyna, Czechowic-Dziedzic i okolic. Jeśli: - posiadasz samochód... >>

Pełny etat 4 dni temu

Pisarzowice, gm. Wilamowice, Śląskie

Od zaraz zatrudnię kierowcę kuriera na rejon Brenna-Gòrki,warunki do uzgodnienia >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback