Praca Kurier Nowy Sącz, Małopolskie

1-7 z 7 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Odległość od miasta

40 kilometrów

Lokalizacja

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

Global Marketing Holding Sp. z o. o. Sp. K. 23 dni temu

? Ciężkowice, Małopolskie

gowork.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Obowiązki: Kurier – dostarczanie umów wraz z urządzeniami dla naszych Klientów, którzy odbyli rozmowę z naszym Call Center. Miejsce pracy: Kraków (region Małopolski) Wymagania: ~pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji na podstawie umowy ~możliwość podnoszenia...  >>

Pełny etat 6 dni temu

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Poszukuje kuriera rejon Szczawnica-Kroscienko-Maniowy-Sromowce. Mile widziane doświadczenie. Nie odpowiadam na wiadomości/e.mail Tel. 600- pokaż numer telefonu - >>

Pełny etat 11 dni temu

Nowy Sącz, Małopolskie

Firma kurierska zatrudni osobę w charakterze kuriera na teren Nowego Sącza . Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv na podanego maila. >>

Pełny etat 5 dni temu

? Krynica-Zdrój, Małopolskie

Pilnie poszukujemy pracownika na stanowisko kierowcy kat.B / kuriera. Do obowiązków należy rozwiezienie przesyłek pocztowych na terenie Krynicy Zdroju i okolic. Proszę o kontakt telefoniczny pod. tel. 502- pokaż numer telefonu - . >>

Poszukuje kuriera rejon Stary Sacz - Piwniczna. Mile widziane doswiadczenie. >>

Tymczasowa praca 13 godziny temu

? Brzesko, Małopolskie

Witam poszukuje pomocnika kuriera z Brzeska lub bliskich okolic praca pewna do świąt później zobaczymy praca od poniedziałku wszystkie info podam telefonicznie >>

Frankhauer s.c. 10 dni temu

lento.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

 ...składanie zamówień poprzez system komputerowy; -utrzymywanie porządku w miejscu pracy; -dbanie o dobry wizerunek salonu; -kontakt z kurierami. Wymagania: -doświadczenie w obsłudze klienta; -doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej i terminala; -dobrze rozwinięte...  >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.