Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Kurier Oleśnica, Dolnośląskie

1-4 z 4 wyników

Krzysztof Nowaczyk

20 zł / stawka godzinowa
 ...obszar działania Wrocław i okolice. Kontakt kandydatów z pracodawcą: tel. 512 901 976. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Kurier Inne wymagania: Wymagania: staż pracy: minimum rok na stanowisku kuriera, umiejętności : prawo jazdy kat B, inne: gotowość do...
13 dni temu
Szczodre, gm. Długołęka, Dolnośląskie

Zakres obowiązków: Dosatrczenie żywności do klienta. Po okresie próbnym 3 miesięcznym umowa o pracę. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
17 dni temu

Powiatowy Urząd Pracy Oleśnicy

2250 zł
Zakres obowiązków: dorecznie przesyłek kurierskich Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: znajomość topografi terenu Umiejętności i uprawnienia: prawo jazdy kat. B
4 dni temu
Dobroszyce, Dolnośląskie

Poszukujemy kurierów-przedstawicieli do zawierania umów (NIE AKWIZYCJA!) Od kandydatów oczekujemy: komunikatywności, odwagi i otwartości w kontakcie z Klientem, dyspozycyjności (sam układasz grafik pracy), wytrwałości w dążeniu do celu, pozytywnego nastawienia...
2 dni temu
Oleśnica, Dolnośląskie

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.