Praca Kurier Wołomiński, Mazowieckie

1-4 z 4 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

Global Marketing Holding Sp. z o. o. Sp. K. 20 dni temu

Wołomin, Mazowieckie

gowork.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Obowiązki: Kurier – dostarczanie umów wraz z urządzeniami dla naszych Klientów, którzy odbyli rozmowę z naszym Call Center. Miejsce pracy: Rzeszów (region Podkarpacki) Wymagania: ~pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji na podstawie umowy ~możliwość podnoszenia...  >>

Pełny etat 2 dni temu

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Witam oferuje prace w charakterze kuriera, firma DHL atrakcyjne wynagrodzenie, 300- pokaż numer telefonu -0 netto Trasa dzienna, podstawowa Rejon warszawa bialoleka, tarchomin Mile widziane doswiadczenie wiecej informacji telefonicznie >>

gumtree.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Witam, Zatrudnię kierowcę/kuriera do małej firmy kurierskiej. Przydzielam stałe rejony do codziennej obsługi. Samochody którymi dysponuję są w dobrym stanie technicznym. Wypłacam stałe wynagrodzenie (bez względu na ilość paczek do doręczenia). Możliwość rozwoju. Wymagania...  >>

Pełny etat 11 dni temu

Kobyłka, Mazowieckie

Witam, Poszukuję kierowcy busa do firmy kurierskiej,magazyn znajduje się na ulicy Annopol.Oferuje stały rejon w okolicach magazynu firmy. Do podstawowych obowiązków ww stanowiska należy rozwóz oraz zbiór paczek (klienci indywidualni i firmowi).Wymagane prawo jazdy kat... >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback